Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
Tadzio i wójt grają w jedna trąbkę. Jednemu i drugiemu tylko na kasie zależy.
Zazdrość cię zjada, że oni mają a z ciebie gołodu..ec.
Ciesz się ze swego postu ubrany przecież oni mają kasę z ciebie baranku boży
 Trzeba wiedzieć jak zrobić, żeby mieć, a ty najwyraźniej do tego poziomu nie doszedłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Koziara przegrała dlatego, że w Konstantynowie jest bardzo mało ludzi mądrych, kulturalnych i inteligentnych. To smutne, że stan posiadania to jedyne wartości jakie większość uznaje. A przecięż chodzi o to aby być nie mieć. Czyli dalej wartości obowiązujące to przaśność, pseudofolklor, buta mających pieniądze (duże) i pogarda dla wszystkich . A obowiązująca norma społeczna to donosicielstwo i intrygi. Ale cieszcie się przynajmniej nikt nas nie obrazi mówiąc że to za*** i grajdoł zapyziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chcieliście demokracji no to ją macie, skumbrie w tomacie." Będzie: tani gaz w umowie do 2100 roku, tanie owoce ale w skupie, rolnik w zupie, dotacje ale swoim, PSl owski urząd pracy nawet na sprzątaczkę, poezja Stafaniuka i proza życia. PIS natomiast powinien poszukać kandydata, a nie grać tą samą talią kart bo się zgrały do cna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadzio i wójt grają w jedna trąbkę. Jednemu i drugiemu tylko na kasie zależy.
Zazdrość cię zjada, że oni mają a z ciebie gołodu..ec.
Ciesz się ze swego postu ubrany przecież oni mają kasę z ciebie baranku boży
Trzeba wiedzieć jak zrobić, żeby mieć, a ty najwyraźniej do tego poziomu nie doszedłeś.
 Nie kradnę nie oszukuję a jednak dorobek mam a w zwiazku z tym idąc twoim tokiem myślenia należy krraść oszukiwać naciągać taka majętność szybko się kończy przpomnij sobie lektury szkolne o obciętych kochones i niech będzie to dla ciebie nauczką  majętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest radnym ? mam nadzieje ze pani kinga niepszeszła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest radnym ? mam nadzieje ze pani kinga niepszeszła?
 "niepszeszła" to nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI kINGA PRZESZŁA HEHEHEHE  i nasz  wójt heheheheheh i co te wasze wymyśladła dały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety przeszła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zawód
 Romek,Romek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to ci radni całe gó...no robią dla tej gminy a na pewno nic dla przeciętnego człowieka . Nie oddałem na nikogo głosu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne ze taka kobieta wygrała to ze  romek to fajnie ale ona????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek tez przeszedl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Koziara przegrała dlatego, że w Konstantynowie jest bardzo mało ludzi mądrych, kulturalnych i inteligentnych. To smutne, że stan posiadania to jedyne wartości jakie większość uznaje. A przecięż chodzi o to aby być nie mieć. Czyli dalej wartości obowiązujące to przaśność, pseudofolklor, buta mających pieniądze (duże) i pogarda dla wszystkich . A obowiązująca norma społeczna to donosicielstwo i intrygi. Ale cieszcie się przynajmniej nikt nas nie obrazi mówiąc że to za*** i grajdoł zapyziały.
 Mało mądra to jesteś ty jak widać z taka rada jak by weszła to koniec gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy juz cos wiadomo?
Wiadomo- Pani Koziara podziękowała:      Ewa Koziara             Przed chwilą otrzymałam sms, że nie wszyscy wyborcy są przeciwko mnie, jest duża grupa, która głosowała za mną.       Tak, ale pomimo tego przegrałam. Dziękuję tym, ktorzy na mnie głosowali. Ale przegrana ma swoje konsekwencje, nie będę mogła zrealizować swojego programu ani przekonać ludzi, że możliwe jest lepsze zarządzanie Gminą. Większość uznała, że jest dobrze tak jak jest.     Jest dobrze, a najwazniejsze, że gorzej nie będzie.     Cisza tu taka, bo PIS przegrał i nie mają nic do powiedzenia.
 I całe szczęście z taka rada gmina by padła,gratuluje przegranej haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi jest ten kto konserwuje stary uklad, na własnej skórze sie przekonacie i jeszcze będzcie o tym pisać następne 240 stron, z kogo sie śmiejecie - z siebie sie śmiejecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi jest ten kto konserwuje stary uklad, na własnej skórze sie przekonacie i jeszcze będzcie o tym pisać następne 240 stron, z kogo sie śmiejecie - z siebie sie śmiejecie
 Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że Pan Murawski będzie kontynuował swoją pracę. Gratulacje Panie Wojcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdanie jest potwierdzeniem trafności wpisu: obrażanie i pogarda względem udzielających się w dyskusji, wykazywanie bezwzględnego oddania urzędującej władzy, brak refleksji - jeszcze raz powiem -to smutne. Ale jakby przeszła p. Koziara to tak samo gorliwie ci sami okazywaliby bezwzgledne oddanie i czołobitność. To jest pokolenie niewolników. I ma pan/pani rację- gdyby przeszła to na pewno byłby koniec TAKIEJ gminy. Poszę spojrzeć na dawne centrum Konstantynowa, które straszy brzydotą - pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne ze taka kobieta wygrała to ze  romek to fajnie ale ona????????????????
 Masz problem- ją wybrali i to nawet obcy ludzie, bo startowała z innego okręgu jak ten w którym mieszka i jednak ludzie wiedzą kim jest i wsparli ją w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...